FCE Mock Test - 07.03.2015

Radomsko zdaje FCE - reklama

horizon

Wyniki ankiety ewaluacyjnej


Kids Beyond The Horizon

kids

NTL - Mama najlepszy zawód

angielski od lat 3 Radomsko

2021-06-12 Radomsko Zdaje Angielski 2021

Zapraszamy na ósmą edycję naszego projektu edukacyjnego

I Liceum Ogólnokształcące im. F. Fabianiego w Radomsku, II Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego oraz Prywatna Placówka Języków Obcych ‘HORIZON’ – zapraszają na ósma edycję przedsięwzięcia edukacyjnego Radomsko Zdaje Angielski 2021.

W roku bieżącym – mimo wciąż niesprzyjającej sytuacji pandemicznej – organizatorom udało się zaplanować we współpracy z centrum egzaminacyjnym British Council w Częstochowie dwie sesje egzaminacyjne: dla dzieci starszych oraz dla młodzieży licealnej.

W piątek 11 czerwca w I LO w Radomsku do egzaminu Flyers (YLE) przystąpi 22 uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu radomszczańskiego, a w sobotę 26 czerwca do egzaminu B2 First (FCE) – 17 uczniów szkół ponadpodstawowych.

Podsumowanie wyników akcji nastąpi w piątek, 3 września 2021 w MDK Radomsko. W trakcie uroczystej gali wystąpi pierwszy w Polsce niepełnosprawny mówca motywacyjny, autor i trener rozwoju osobistego, Łukasz Krasoń (zaplanowana na ubiegły rok gala z jego udziałem nie mogła się odbyć ze względu na ograniczenia pandemiczne) .

Patronat honorowym nad przedsięwzięciem jak co roku objął Starosta Radomszczański.

Trzymamy kciuki za wszystkich kandydatów. Fingers crossed!horizon