FCE Mock Test - 07.03.2015

Radomsko zdaje FCE - reklama

horizon

Wyniki ankiety ewaluacyjnej


Kids Beyond The Horizon

kids

NTL - Mama najlepszy zawód

angielski od lat 3 Radomsko

Wyjazdy językowe

Wyjazdy językowe

P.P.J.O. HORIZON pośredniczy w organizowaniu wyjazdów językowych dla swoich uczniów. Nawiązaliśmy kontakt ze szkołami języka angielskiego: School of English Studies z Folkstone oraz YES Education Centre z Eastbourne. Oprócz nauki języka angielskiego, oba ośrodki zapewniają też zakwaterowanie u rodzin angielskich, dostęp do obiektów sportowych i bogaty program zajęć w czasie wolnym.

Jednocześnie informujemy osoby zainteresowane dłuższymi wyjazdami językowymi w trakcie wakacji, że posiadamy oferty innych szkół językowych w Wielkiej Brytanii.

horizon horizon horizon horizon horizon

YES Education Centre mieści się w uroczym mieście Eastbourne położonym na południowym wybrzeżu Anglii, niedaleko od Brighton i Londynu. Ostatni wyjazd trwał od 17 czerwca do 3 lipca 2000. Całkowity koszt wyniósł ok. 3500 PLN. Przez cały czas opiekę nad uczestnikami sprawowali nauczyciele PPJO HORIZON. Wycieczka składała się min. z przejazdu autokarem zachodnim, 20 godzin lekcyjnych nauki języka, zakwaterowania i pełnego wyżywienia u odzin angielskich, zwiedzania Eastbourne, wycieczki do Londynu (Tamiza, Madame Tussaud's Museum) i Brighton, wszystkich biletów wstępu wliczonych w cenę, zajęć popołudniowe (wieczór wideo, zabawy, quizy, kino, dyskoteki), świadectwa ukończenia kursu.

horizon horizon horizon horizon horizon

School of English Studies ( SES ) to jedna z najstarszych szkół języka angielskiego w Anglii, która mieści się w malowniczym mieście Folkestone położonym na południowym wybrzeżu Anglii, niedaleko Dover i Londynu. Oprócz nauki języka angielskiego na wysokim poziomie SES zapewnia też dostęp do obiektów sportowych, jak również bogaty program zajęć i atrakcji w czasie wolnym. Wyjazd z 3 lipca - 18 lipca 2004 zawierał, w zależności od rodzaju kursu, 15 lub 25 godzin zegarowych nauki języka, zakwaterowanie i pełne wyżywienie w pokojach dwu- lub jednoosobowych u rodzin angielskich, zwiedzanie miasta i okolic, całodniową wycieczkę do Dover i Canterbury, oraz zwiedzanie Londynu (a w tym m.in. Trafalgar Square, Westminster, British Museum, Buckingham Palace), wieczór filmowy, barbecue, dyskotekę, popołudnia ze sportem, bezpłatne materiały do nauki, świadectwo ukończenia kursu. Całkowity koszt wycieczki wyniósł 4500 PLN. Zapytaj nas o aktualny wyjazd.


horizon